Stôl záhradný drevo a oceľ 150 cm
  • Stôl záhradný drevo a oceľ 150 cm
  • Stôl záhradný drevo a oceľ 150 cm

Stôl záhradný drevo a oceľ 150 cm

INFO

  • - Výrobca: RB Garden
  • - Kód produktu: 902544092
  • - Dostupnosť: Zvyčajne do 2 týždňov
186€
Bez DPH: 155€
Množstvo

Stôl záhradný drevo a oceľ 150 cm

Kvalitný vonkajší stôl obdĺžnik s podnôžkou, stôlkvalitnú oceľovú konštrukciu, na ktorej sú primontované pravé drevené dosky

Stůl má pevnú a stabilnú konštrukciu a kvalitné spracovanie, oceľová konštrukcia ošetrená čiernou práškovou farbou, možnosť postaviť na miesto alebo aj ukotviť k podkladu, drevené dosky z masívneho dreva.

Tento typ stola je vhodný ako stôl na záhradu, na chatu, ako stôl na vonkajšie posedenie do letnej záhrádky v reštaurácii, krčmy, alebo do vínnej pivnice.

Dodávame oceľový záhradný nábytok v kombinácii so smrekovým drevom ako cenovo výhodnejšiu alternatívu liatinového. Kvalita prevedenia a materiálu je ale tiež vysoká a neznamená to, že by oceľová lavička bola menej stabilná alebo odolnejšia ako liatinová lavička. Používame rovnakú metódu lakovania oceľového rámu práškovou farbou. Smrekové dosky sa po opracovaní ošetrujú farebným základným náterom, ktorý tiež zaisťuje impregnáciu. Týmto spôsobom chránime nábytok pred škodlivými vonkajšími faktormi a bránime možnosti prechodu živice, ktorá je prirodzenou vlastnosťou ihličnanov. 

Dĺžka: 150 cm

Šírka: 73 cm

Výška: 72 cm

Materiál konštrukcie: oceľ

Materiál výplne: drevo masív smrek,  impregnované (možnosť nalakovať alebo natrieť farbou)

Vyrobené v EU.

Tovar sa doručuje v demonte - rozložený na diely kvôli preprave a manipulácii. Zloženie podľa návodu ako štandardný nábytok nie je náročné.