Záhradná stolička Nela drevo a oceľ
  • Záhradná stolička Nela drevo a oceľ
  • Záhradná stolička Nela drevo a oceľ

Záhradná stolička Nela drevo a oceľ

INFO

  • - Výrobca: RB Garden
  • - Kód produktu: 902544088
  • - Dostupnosť: Zvyčajne do 2 týždňov
98€
Bez DPH: 82€
Množstvo

Záhradná stolička Nela drevo a oceľ

Kvalitná vonkajšia stolička bez podrúčok, stolička kvalitnú oceľovú konštrukciu, na ktorej sú primontované pravé drevené dosky

Záhradná stoličkapevnú a stabilnú konštrukciu a kvalitné spracovanie, oceľová konštrukcia ošetrená čiernou práškovou farbou, možnosť postaviť na miesto alebo aj ukotviť k podkladu, drevené dosky z masívneho dreva.

Tento typ stola je vhodný ako stôl na záhradu, na chatu, ako stôl na vonkajšie posedenie do letnej záhrádky v reštaurácii, krčmy, alebo do vínnej pivnice.

Dodávame oceľový záhradný nábytok v kombinácii so smrekovým drevom ako cenovo výhodnejšiu alternatívu liatinového. Kvalita prevedenia a materiálu je ale tiež vysoká a neznamená to, že by oceľová lavička bola menej stabilná alebo odolnejšia ako liatinová lavička. Používame rovnakú metódu lakovania oceľového rámu práškovou farbou. Smrekové dosky sa po opracovaní ošetrujú farebným základným náterom, ktorý tiež zaisťuje impregnáciu. Týmto spôsobom chránime nábytok pred škodlivými vonkajšími faktormi a bránime možnosti prechodu živice, ktorá je prirodzenou vlastnosťou ihličnanov. 

Dĺžka: 48 cm

Šírka: 36 cm

Výška: 72 cm

Materiál konštrukcie: oceľ

Materiál výplne: drevo masív smrek,  impregnované (možnosť nalakovať alebo natrieť farbou)

Vyrobené v EU.

Tovar sa doručuje v demonte - rozložený na diely kvôli preprave a manipulácii. Zloženie podľa návodu ako štandardný nábytok nie je náročné.