Záhradná zostava Nela 150
  • Záhradná zostava Nela 150
  • Záhradná zostava Nela 150

Záhradná zostava Nela 150

INFO

  • - Výrobca: RB Garden
  • - Kód produktu: 902544083
  • - Dostupnosť: Zvyčajne do 2 týždňov
383€
Bez DPH: 319€
Množstvo

Záhradná zostava Nela 150 

Súprava záhradného nábytku dve záhradné lavice a stôl obdĺžnikový.

Kvalitný záhradný nábytok, nábytokkvalitnú oceľovú konštrukciu, na ktorej sú primontované pravé drevené dosky

Stôl a lavica majú pevnú a stabilnú konštrukciu a kvalitné spracovanie, oceľová konštrukcia ošetrená čiernou práškovou farbou, možnosť postaviť na miesto alebo aj ukotviť k podkladu, drevené dosky z masívneho dreva.

Tento typ stola je vhodný ako stôl na záhradu, na chatu, ako stôl na vonkajšie posedenie do letnej záhradky v reštaurácii, krčmy, alebo do vínnej pivnice.

Dodávame oceľový záhradný nábytok v kombinácii so smrekovým drevom ako cenovo výhodnejšiu alternatívu liatinového. Kvalita prevedenia a materiálu je ale tiež vysoká a neznamená to, že by oceľová lavička bola menej stabilná alebo odolnejšia ako liatinová lavička. Používame rovnakú metódu lakovania oceľového rámu práškovou farbou. Smrekové dosky sa po opracovaní ošetrujú farebným základným náterom, ktorý tiež zaisťuje impregnáciu. Týmto zpôsobom chránime nábytok pred škodlivými vonkajšími faktormi a bránime možnosti priechodu živice, ktorá je prirodzenou vlastnosťou ihličnanov. 

Dĺžka stola: 150 cm

Šírka stola: 73 cm

Výška stola: 72 cm

Dĺžka lavice: 150 cm

Šírka lavice: 40 cm

Výška lavice: 75 cm

Materiál konštrukcie: oceľ

Materiál výplne: drevo masív smrek,  impregnované (možnosť nalakovať alebo natrieť farbou)

Vyrobené v EU.

Tovar sa doručuje v demonte - rozložený na diely kvôli preprave a manipulácii. Zloženie podľa návodu ako štandardný nábytok nie je náročné.