Lavička Modern roura 180 cm
  • Lavička Modern roura 180 cm
  • Lavička Modern roura 180 cm

Lavička Modern roura 180 cm

INFO

  • - Výrobca: RB Garden
  • - Kód produktu: 902544101
  • - Dostupnosť: Zvyčajne do 2 týždňov
259€
Bez DPH: 216€
Množstvo

Lavička vonkajšia Modern roura 180 cm

Kvalitná vonkajšia lavička s operadlom s lakťovými opierkami, lavička má kvalitnú oceľovú konštrukciu, na ktorej sú primontované pravé drevené dosky

Táto moderná vonkajšia lavička má pevnú a stabilnú konštrukciu a kvalitné spracovanie, oceľová konštrukcia s černou práškovou farbou,  možnosť ukotvenia k podkladu, drevené dosky z masívneho dreva.

Tento typ lavičky je vhodný ako lavíčka do parku, na záhradu, na chatu, ako lavica na vonkajšie posedenie do letnej záhradky v reštaurácii, krčmy, alebo do vínnej pivnice.

Dodávame oceľový záhradný nábytok v kombinácii so smrekovým drevom ako cenovo výhodnejšia alternatíva liatinového. Kvalita prevedenia a materiálu je ale tiež vysoká a neznamená to, že by oceľová lavička bola menej stabilná alebo odolnejšia ako liatinová lavička. Používame rovnakú metódu lakovania oceľového rámu práškovou farbou. Smrekové dosky sa po opracovaní ošetrujú farebným základným náterom, ktorý tiež zaisťuje impregnáciu. Týmto spôsobom chránime nábytok pred škodlivými vonkajšími faktormi a bránime možnosti prechodu živice, ktorá je prirodzenou vlastnosťou ihličnanov. 

Dĺžka: 180 cm

Výška: 76 cm

Šírka:  37 cm

Materiál konštrukcie: oceľ

Materiál výplne: drevo masív smrek (impregnovaný )

Vyrobené v EU.

Tovar sa doručuje v demonte - rozložený na diely kvôli preprave a manipulácii. Zloženie podľa návodu ako štandardný nábytok nie je náročné.